Bizden Haberler 17 Nisan 2015 Web sitemiz yeni arayüzü ve kolay kullanımı ile hizmetinize girmiştir. Artık içeriklere daha rahat ve hızlı ulaşabilirsiniz.
01
worldofacademia

Hakkımızda

World Of Academia International Education Center, uluslararası eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekle birlikte, ayrıca uluslararası cartcert akreditasyon kurumu partneri olarak, akredite onayı veren belgelendirme ve denetim için yetkilendirilmiş bir kuruluştur.

Kişisel gelişim, nlp ve diğer koçluk programlarının yanı sıra, kurumsal ve bireysel eğitimler ile sektörel çözümler sunan eğitimler de vermektedir.

Sizde kendi sektörünüzde fark yaratan, başarı ve kurumsallaşmanızı sağlayan eğitimler ile sektör liderleri arasında yerinizi alın.

Eğitimlerimizin tamamı uzmanlaşmaya yönelik olup, eğitimler sonucunda katılımcılarımız uluslararası onaylı akıllı kimlik kartı ve elektronik sertifika ile belgelendirilmektedir. Böylelikle sadece Türkiye’de değil, uluslararası platformda da alınan sertifikaların geçerliliği sağlanarak yurtdışında da uzmanlığınız onaylanmış olacaktır.

Dünyada uluslararası izlenebilirliği olmayan ve sahte belgelerin önüne geçmeyi hedefleyen standartla, kağıt sertifika ve diplomalarınızı belgelendirerek, dünyanın her yerinde doğrulamasını sağlayabilirsiniz.

Dünyanın her yerinden şimdiye kadar aldığınız, tüm eğitim ve sertifikalara, tek bir karttan on-line erişebilir ve kart üzerinde bulunan ID no ile dünya genelinde sertifika ayrıntılarınızı görebilir, doğrulama yapabilirsiniz.

Kart üzerindeki yonga içerisinde, kişinin aldığı eğitimler ve sertifika bilgileri depolanmaktadır. Kayıtlar evrensel kabul gören dillerde de tutulduğundan kart, uluslararası izlenebilirliğe sahiptir.

cardcert güvenlik öğelerinde dünya standartları referans alınmıştır. Gözle ve basit cihazla görülebilen, uluslararası kayıtlı kopya edilemez hologram, korumalı çip, QR kodu gibi güvenlik ve bilgi öğeleri kullanılır.

Tüm dünyada izlenebilirliği olan cardcert elektronik sertifika ile artık kendinizi daha iyi ifade edebilir, mülakatlarınız sırasında CV'nizdeki sertifika eğitimlerinize anında elektronik olarak ulaşabilirsiniz.

KURUMUMUZUN MİSYONU; Kurumumuza bireysel eğitim için başvurmuş ve işbirliği yapılan kurum ve kuruluşların statülerine uygun,kurumsal ve bireysel kültür yapılarına uyumlu, sonuç odaklı eğitim ve koçluk programlarını gerçekleştirerek bireysel ve kurumsal KATMA DEĞER yaratmaktır.

KURUMUMUZUN VİZYONU; Kurumları ve bireyleri gerek sosyal gerekse iş hayatının içinde bütünleştirerek, her birey ve kurumun kendi misyonunun farkına varmasına ve amaçlarına ulaşmasında yardımcı olmak, kaliteli sosyal ve iş yaşamını hedeflemiş sürekli inevasyon ilkesini benimsemiş, dış dünyadaki gelişimlerin farkında olup takip ve analiz ederek kendisini sürekli geliştiren ve yenileyen bir KURUMSAL VE KİŞİSEL GELİŞİM AKADEMİSİ olabilmektir.

World Of Academia


Duyurular
Yaşam Koçluğu Eğitiminde İndirim Başladı! Fırsatı Yakalamak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!


Yeni Eğitim Merkezimizde Sizleri Bir Kahve İçmeye Bekleriz.


Web sitemiz yeni arayüzü ve kolay kullanımı ile hizmetinize girmiştir. Artık içeriklere daha rahat ve hızlı ulaşabilirsiniz.